ساعات کاری :
شنبه تا چهارشنبه : 8 الی 5
پنجشنبه : 8 الی 2
شماره های تماس :
۴۲۳۲۰۵۰۲ -۰۶۱
۰۹۱۲۸۱۰۹۴۰۳

کیسه کشاورزی

10 / 10
از 1 کاربر

گروه صنعتی سبلان پلاست بهترین و با کیفیت ترین کیسه کشاورزی و تجهیزات کشاورزی را تا کنون تولید و به بازار مصرف معرفی نموده است و با توجه به اینکه تنها محصولاتی با کیفیت را به فروش میرساند قیمت های بسیار مناسبی را نیز برای محصولات خود در نظر گرفته است.

محصولات کشاورزی پس از برداشت به کیسه هایی بمنظور بسته بندی نیازی دارند و باید توسط این کیسه ها بعد از بسته بندی شدن در زمین کشاورزی و یا کارخانه به  بازار مصرف عرضه شوند. کیسه کشاورزی یکی از انواع کیسه های تولید شده بمنظور بسته بندی محصولات کشاورزی میباشد که  در ابعاد مختلفی نیز تولید میشوند. کیسه کشاورزی بر اساس نیاز مشتری در ابعاد مشخصی تولید و بفروش میرسد و حتی میتوان این کیسه ها را بصورت چاپ شده و سفارشی نیز خریداری نمود.  هر نوع محتوا و یا لوگو و آرم شرکت را میتوان بصورت سفارشی بر روی کیسه کشاورزیبه چاپ رسانده و به نوعی تبلیغاتی را نیز برای برند خود انجام داد.

کیسه کشاورزی

کیفیت کیسه کشاورزی بسیار مهم است

یکی از مواردی که همواره برای خرید کیسه کشاورزی باید مد نظر قرار دهید کیفیت آن است و باید بتواند به خوبی وزن و فشاری که از قرار گرفتن محصولات کشاورزی به آن وارد می آید را تحمل کند. مواد اولیه هایی که در تولید کیسه کشاورزیمورد استفاده قرار میگیرند تعیین کننده کیفیت آن هستند و  هر چه از ضخامت بیشتری برخوردار باشند در نتیجه کیفیت  و مقاومت بالایی نیز خواهند داشت. کیسه پلاستیکی که در ساخت خود از مواد مرغوب بهره برده باشد در نتیجه میتواند در برابر فشار نیز که موجب کش آمدن و در نهایت پاره شدن کیسه میشود نیز مقاومت کرده و به راحتی بتوان محصولات کشاورزی را حتی با وزن بالایی که نیز داشته باشند درون آنها قرار داد.

ابعاد کیسه کشاورزی را متناسب با نیاز خود تعیین کنید

برای خرید کیسه کشاورزیهمانطور که در بالا نیز به آن اشاره شد میتوانید متناسب با محصول خود ابعاد آنرا نیز تعیین کنید. ابعاد کیسه کشاورزی بسیار مهم است و نباید چندان بزرگ و نه چندان کوچک باشد تا بتوانید به راحتی محصول مورد نظر خود را درون آن قرار دهید. یکی از مزیت هایی که به انتخاب ابعاد مناسب برای شما ایجاد خواهد صرفه جویی در هزینه های خرید کیسه میباشد زیرا زمانی که شما ابعاد مناسب برای کیسه را انتخاب کرده باشید در نیجه هزینه های شما نیز کاهش خواهد یافت. برخی از خریداران این کیسه ها توجه چندانی به این موضوع ندارند و ابعاد بزرگ کیسه ها را انتخاب و خریداری میکنند که این موضوع هزینه های خرید کیسه را نیز افزایش خواهد داد.

کیسه کشاورزیرا میتوانید بصورت سفارشی تهیه کنید

کیسه کشاورزی را در انواع معمولی  و سفارشی میتوانید خریداری کنید . کیسه های کشاورزی معمولی از هیچگونه چاپی بر روی خود برخوردار نیستند و کاملا ساده هستند اما کیسه های کشاورزی سفارشی را میتوانید به صورت چاپ شده خریداری کنید. چاپ انجام شده بر روی کیسه کشاورزی بنا به درخواست خریدار به صورت کاملا سفارشی بر روی کیسه به چاپ خواهد رسید و و هر محتوایی را میتوان بر روی آن به چاپ رساند. کیسه کشاورزی سفارشی بهترین نوع کیسه محسوب میشود زیرا شما میتوانید تبلیغ شرکت و یا برند را بر روی کیسه به راحتی انجام دهید و بدین ترتیب تبلیغ  گسترده ای را نیز به انجام رسانید. البته چاپ بر روی کیسه های کشاورزی به تجهیزات و دستگاه های مخصوصی نیاز دارد و باید شرکت ها و مجموعه هایی را انتخاب کنید که از این تجهیزات و دستگاه ها برای چاپ بر روی کیسه برخوردار باشند.

برای خرید کیسه کشاورزی با کیفیت و در ابعاد مختلف با گروه صنعتی سبلان پلاست تماس حاصل کرده و سفارش خود را ثبت نمایید.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :