ساعات کاری :
شنبه تا چهارشنبه : 8 الی 5
پنجشنبه : 8 الی 2
شماره های تماس :
۴۲۳۲۰۵۰۲ -۰۶۱
۰۹۱۲۸۱۰۹۴۰۳

سبد کشاورزی

9 / 10
از 1 کاربر

انواع سبد کشاورزی با بالاترین کیفیت ممکن را میتوانید از گروه صنعتی سبلان پلاست که یکی از مجموعه های تولید کننده انواع تجهیزات مورد نیاز برای کشاورزی از جمله تجهیزات آبیاری میباشد تهیه نمایید. سبد کشاورزی موجود در  این شرکت علاوه بر کیفیت بسیار بالا از قیمت مناسبی نیز برخوردار میباشد و میتوانید با خرید از این مجموعه آن هم در تعداد بالا هزینه های خود را تا حد زیادی بکاهید.

برای جمع آوری و همچنین ارسال محصولات باغی و همچنین کشاورزی از سبد های مخصوصی استفاده میشود که به آنها سبد کشاورزی گفته میشود. در ساخت و تولید سبد کشاورزی از نوعی پلاستیک مخصوص بهره گرفته میشود و میتواند مقاومت بالایی را در برابر هر گونه فشار و همچنین وزنی که به آن وارد می آید از خود نشان دهد. سبد کشاورزی در سایز ها و ابعاد متفاوتی تولید میشود و باید کشاورز نسبت به نیاز خود و همچنین مقدار محصولی که قرار است در آنها قرار دهد سایز و ابعاد آنرا مشخص کند. سبد کشاورزی همچنین در رنگ بندی های گوناگونی نیز تولید میشود که با توجه به نیاز خود میتوانید رنگ مورد نیاز را سفارش دهید.

سبد کشاورزی

سبد کشاورزی باید کیفیت بالایی داشته باشد

سبد های کشاورزی باید وزن بالای حاصل از قرار گرفتن محصولات کشاورزی در خود را به خوبی تحمل کنند که این موضوع در صورتی محقق خواهد شد که سبد از کیفیت بالایی نیز برخوردار باشد و در غیر اینصورت نمیتواند مقاومت خوبی در برابر فشار و وزن وارد آمده از خود نشان دهد. از مهمترین عواملی که باعث میشود تا سبد کشاورزی مقاومت بالایی را از خود نشان دهد مواد اولیه مرغوبی است که در ساخت سبد مورد استفاده قرار میگیرد. برخی از کشاورزان از تغییر حالت دادن و همچنین شکسته شدن سبد در هنگام استفاده از آن ناراضی هستند که این موضع به دلیل استفاده از مواد نا مرغوب در ساخت سبد بر میگردد و دلیل دیگری ندارد. البته تشخیص هم نمیتوان داد که آیا سبد از کیفیت بالایی برخوردار میباشد یا خیر. برای خرید سبد کشاورزی با کیفیت بهتر است تا شرکت ها و مجموعه هایی را انتخاب کنید که با کیفیت ترین سبد ها را تولید و بفروش میرسانند.

سبد کشاورزی  با ابعاد مناسب را تهیه کنید

هر محصول کشاورزی که قرار است تا پس از برداشت در سبد کشاورزی قرار گیرد از سایز و ابعاد متفاوتی برخوردار است و به همین دلیل باید سایز سبد را نیز متناسب با سایز محصول در نظر بگیرید. برخی از محصولات وجود دارند که سایز کوچکی دارند و میتوانید تعداد زیادی از آنها را در یک سبد با سایز استاندارد به راحتی جای دهید و به بازار مصرف منتقل کنید اما برخی دیگر از محصولات کشاورزی وجود دارند که ابعاد بزرگی داشته و به همین دلیل باید سبد هایی برای حمل آنها در نظر گرفته شود که ابعاد متناسب با محصول داشته باشند. ابعاد این دسته از سبدها بهتر است تا بزرگ در نظر گرفته شود.

قیمت سبد کشاورزی

سبد های کشاورزی به دلیل اینکه در تعداد بالا تهیه میشوند از این رو قیمت آنها از اهمیت زیادی برخوردار است و اغلب کشاورزان نیز به دنبال سبد هایی هستند که قیمت مناسبی داشته باشند. اما قیمت سبد کشاورزی به عوامل مختلفی بستگی دارد که یکی از این عوامل نوع مواد به کار رفته در ساخت سبد میباشد. همانطور که در بالا نیز به آن اشاره شد موادی که در ساخت سبد کشاورزی مورد استفاده قرار میگیرند از لحاظ کیفیت با یکدیگر متفاوت میباشند و به همین دلیل قیمت آنها نیز متاثر از همین کیفیت مواد افزایش یا کاهش می یابد.

سبد کشاورزی دست دوم میتوانید با توجه به اینکه قیمت مناسب تری دارد هزینه کشاورزان برای خرید سبد را تا حد زیادی بکاهد. در صورتیکه قیمت سبد کشاورزی نو برای شما مقرون بصرفه نیست میتوانید سبد های دست دوم و کارکرده را خریداری نمایید.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :